Menu
RSS
Ľudovít Zlatý

Ľudovít Zlatý

URL webstránky:

Andrej Šeban Band Tour 2013 v Šali

V piatok 8.11.2013 o 20:00 k nám zavíta legendárny slovenský gitarista, skladateľ, hudobný producent a spevák - Pán muzikant - Andrej Šeban a jeho Band. Bývalý sólový spevák sa pustil do turné so svojou vynovenou kapelou.

Využite jedinečnú možnosť zažiť koncertnú atmosféru na na akú sa nezabúda. Vstupenky si môžete kúpiť v predpredaji na adrese: http://seban.interticket.sk/arrivalorder.php?eid=3551&aid=180&vid=30

Započúvajte sa a nechajte sa inšpirovať :)

Bude ako nebolo http://www.youtube.com/watch?v=qV1cg5ekB6M

Bezvetrie http://www.youtube.com/watch?v=qmFgZqGXn-8

Prosím pomôžte hasičovi Danielovi Vyslúžilovi.

V piatok večer prebehlo stretnutie s otcom hasiča Daniela, ktorý zostal ležať v kóme po útoku výtržníka v Šali. Viac sa dočítate tu.
Jeho stav je vážny, momentálne sa mu snažia pomôcť na neurológii v Nitre. Ľavú stranu tela vôbec neovláda, nerozpráva a ani jesť sám nevie. V takomto stave je už jeden mesiac. Pri útoku totižto došlo k poškodeniu mozgu.
Či bude vedieť chodiť sa ešte ukáže. Zničené mozgové bunky sú síce stratené, ale okolo centra zranenia existujú intaktné inaktívne bunky, ktoré možno opätovne reaktivovať hyperbarickou oxygénoterapiou.
Poisťovňa túto liečbu neuznala. Jeho najbližšia rodina spraví všetko, čo bude v ich silách, aby mu zabezpečili pomoc, ktorú potrebuje. Jeho 72 ročný otec nám povedal, že aj úver si zoberie, ak to synovi pomôže. Už sa informovali o možnostiach a kontaktovali ADELI Medical Center v Pieštanoch.
Toto centrum disponuje jedinečným terapeutickým a odborným rozsahom. Danielovi by dali intenzívnu a individuálnu neurorehabilitáciu.
4 týždenný kurz však stojí 5728€. Ak Vám osud profesionálneho hasiča nie je ľahostajný – pomôžte prosím. Na toto číslo účtu môžete priespieť 3231018703/3100 akýmkoľvek finančným príspevkom (IBAN: SK3631000000003231018703, SWIFT: LUBASKBX) Budeme radi ak do popisu transakcie uvediete Vaše meno. Účet je oslobodený od poplatkov a založil ho jeho otec, pán Výslužil starší. Na konci mesiaca nám povie, koľko sa už podarilo vyzbierať a či to na liečbu stačí... I keď určite to nebude jediná investícia.
Potom ako pomôžu Danielovi s liečbou by si mali najať dobrého právnika, lebo útočník je stále nepotrestaný na slobode!

Koncert pre deti - Fíha tralala 12. Augusta

V pondelok 17. 06. 2013 sa v Šalianskom dome kutúry konalo unikátne pesničkovo-divadelné vystúpenie pre deti organizované dobrovoľníkmi z Občianskej skupiny Šaľa - Tvoje mesto (viac info a fotky z akcie nájdete tu).  Keďže "Fíha tralala" zožala obrovksý úspech a vstupenky boli vypredané behom pár dní, rozhodli sme sa vystúpenie opäť priniesť do Nášho mesta. :)

Pesničkovo - divadelnú šou pre deti od 2 rokov - Fíha tralala, sme pre Vás pripravili už na August.

Rozkošný škriatok Fíha, ktorý v knihe býva učí deti prostredníctvom pesničiek a riekaniek spoznávať svet. Učenie je hrou s Fíhou! V pesničkách je poskrývaných kopec záhadných vecí... Deti sa učia základné a poradové čísla, spoznávajú rôzne druhy stromov a zvieratiek, učia sa hygienickým návykom, spolu s Fíhou tancujú a spievajú. Veríme, že predstavenie bude ďaľším nazabudnuteľným zážitkom.

Kedy? V pondelok 12.8.2013 o 16:30 hodine.

Kde? V Dome Kultúry v Šali, divadelná sála (kino). 

Predpredaj vstupeniek začne v piatok 26. Júla o 17:30 

Dopredaj vstupeniek bude prebiehať v priestoroch Detského raja KaRaKa na Budovateľskej ulici 550 v Šali (viď mapa pod textom), viac info na plagáte.

Cena vstupenky je 5,00 EUR/osobu. Lístok je aj s miestenkou (konkrétny rad a sedadlo) a potrebuje ho dospelý aj dieťa od 1,5 roka. Pri tomto predaji bude možné zakúpiť maximálne 8 lístkov na jednu dospelú osobu. Pričom platí doporučenie- 1 dieťa, 1 dospelý (je to koncert pre deti a nie pre rodičov :), berte prosím na deti ohľad).

Tešíme sa na Vás!

 

LUKY MZ

Spoločnosť LUKY MZ sa už od roku 1992 zaoberá výrobou reklamnej potlače balónov, zhotovovaním balónových dekorácií a distribúciou balónov. Viac info na stránkach http://www.balon-party.sk/

Dodávajú balóny gumové či fóliové, podľa Vášho želania. Ponúkajú gumové balóny rôznej farby a veľkosti a fóliové balóny, ktoré spestria každú párty či oslavu.

S balónami od Luky MZ sa môžete stretnúť na plesoch, svadbách, výstavách, firemných akciách, súkromných oslavách, vianočných večierkoch, a pri ďalších rôznych príležitostiach, v širokom spektre veľkostí,farieb a tvarov.

Pán Zdenko Malcho - LUKY MZ nám daroval 300ks nádherných farebných balónov s veselou potlačou "Spievankovo v Šali" , ktoré potešili všetky deti, ktoré prišli na koncert Spievankovo v Marci 2013.

ĎAKUJEME!

AHR - Mgr.Attila Holocsy

www.reklamnenapoje.sk

Reklamné nápoje s vlastnou grafikou.

Cieľom je priniesť veľký výber nápojov s využitím vlastného reklamného priestoru.

Naše nápoje sa dajú využiť na príležitostné ale aj systemetické projekty.

Ideálne sú ako nosič reklamy:

  • pri uvedení nových produktov na trh,
  • pri propagácií rôznych udalostí,
  • pre podporu pozície na trhu.

 

kontakt:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 468 299

Pán Mgr. Attila Holocsy AHR nám daroval na koncert Spievankovo (Marec 2013) jedinečné džúsiky so Spievankou a Zahrajkom, ktoré sme darovali všetkym deťom po koncerte.

ĎAKUJEME!

 

Prídite diskutovať! Výrub stromov v Šali, návrhy OS ŠTM

Prezentácia, diskusia, občerstvenie. Prídite a pomôžte nám hľadať spôsoby a nie dôvody...

 

Kde??

Slnečná 11, Šaľa-Veča, "Španielsky dom", kapacita ~30 ľudí.

https://plus.google.com/104441230027660673359/about?hl=en

 

Kedy?? 

v piatok 5.4.2013 o 18:00 - ~19:30

 

O čom?

1. Právne predpisy, ako postupovať pri výrube drevín?
2. Ochrana dreviny. Čo robiť v prípade ak…
3. Čo sa vlastne stalo, priebeh mimoriadneho stretnutia občanov na meste v utorok 2.4.2013 o 8:00
4. Identifikácia ľudí do komisie, ktorá bude spolupracovať na prešetrení výrubu (porovnanie projektovej dokumentácie, povolení a skutkového stavu).
5. zmena v procese posudzovania výrubov na verejných priestranstvách, identifikácia OZ, a ľudí ktorí budú aktívne participovať v tomto procese.
6. otvorená diskusia o možnostiach ako predísť podobným situáciám v budúcnosti minulosti. Priestor pre návrhy, ako zlepšiť informovanosť občanov.

CHCEME ZASTAVIŤ NEZMYSELNÝ VÝRUB STROMOV V ŠALI!!!

V Utorok ráno medzi 8:00 a 10:00hod. sa konalo mimoriadne zhromaždenie občanov po minulotýždňovej "skaze" v Šali. Tomuto mimoriadnemu zhromaždeniu došlo na základe udalostí z 13.kalendárneho týždňa 2013 (25.-31.3.), kedy došlo k masívnemu výrubu desiatky rokov starých stromov na viacerých miestach v meste Šaľa. Zhromaždenie bolo iniciované občanmi pod hlavičkou občianskej skupiny ŠAĽA – TVOJE MESTO v 1.4.2013 vo večerných hodinách, napriak tomu prišla približne 30ka občanov (podaktorí odišli skôr ako prišlo k podpisovaniu zápisnice).

Celú zápisnicu si prečítajte prosím z prílohy.

AKCIE:

Momentálne potrebujeme zadefinovať, ktoré občianske združenia (venujúce sa ochrane prírody) majú záujem sa zúčastnovať na konaniach o výrube stromov na verejných priestranstvách v Šali. Prosím ak poznáte nejaké, pošlite nám informácie na email: zdruzenie (@) salatvojemesto.eu, alebo tuto cez komentáre.

Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Facebook Login