Menu
RSS

Údržba zelene v Lesoparku

Údržba zelene v Lesoparku

Aj zeleň v Lesoparku rastie a už začali zarastať koše na odpadky a okolie hojdačky v Lesoparku. Jožo Novák dnes pokosil okolie hojdačky, aby deti nemuseli chodiť vo vyššej tráve k hojdačke. Na jednej z hojdačiek sa už vydrela doska, ktorá chráni dieťa pred pádom dopredu. Posúvaním sa už úplne zošúchala a ulomila. Poškodenú dosku zoberie Gabika Lacková stolárovi Jurajovi Polákovi, aby na obidvoch hojdačkách vymenil tento diel hojdačky. Poškodenú časť vidíte na fotke pod článkom.

Časť Lesoparku, ktorú sme minulý rok zbavili bazy začala znova zarastať novou bazou. Teraz je jednoduchšie ju likvidovať, lebo je ešte mladá a nie je jej toľko ako keď sme likvidovali bazu minulý rok narastenú po štyroch rokoch. Na poobednej brigáde sme sa stretli traja - Gabika Lacková, Jozef Novák a Róbert Andráši. Jožo kosil okolie košov a kosil burinu pri chodníku. Robo Andráši strihal novú bazu a Gabika Lacková strihala túto bazu na menšie kúsky, aby ju zem mohla ľahšie a rýchlejšie vstrebať.

Pri presvetlovaní Lesoparku sme objavili množstvo použitých injekčných striekačiek a obalov z nich. Vidíte ich na fotkách. Privolali sme MsP. Mestskí policajti striekačky zaistili a budú to ďalej riešiť. V presvetľovaní Lesoparku budeme pokračovať aj v ďalších dňoch.

Róbert Andráši

Naposledy zmenenéutorok, 09 júl 2013 09:29

Ďaľšie informácie

  • Adresa, GPS pozicia: 48.15744,17.880522
Start from: Get directions Show Street View
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore

Facebook Login