Menu
RSS

PRISPEJTE NA OZ ŠAĽA – TVOJE MESTO a OZ PETRA BOŠŇÁKA 2% resp. 3 % z dane

PRISPEJTE NA OZ ŠAĽA – TVOJE MESTO a OZ PETRA BOŠŇÁKA 2% resp. 3 % z dane

Aj tento rok nám môžete darovať 2% resp. 3 % z vašich daní. Stačí, aby ste si od zamestnávateľa vyžiadali potvrdenia o zaplatení dane a vyplnili vyhlásenie. Pre právnické osoby stačí do daňového priznania zapísať naše údaje.

Naše údaje:
Forma: Občianske združenie
Názov: OZ Petra Bošňáka - OZ PB
IČO: 42 051 223
Sídlo: 927 01 Šaľa, M. R. Štefánika 55

č.účtu : 9615474 / 5200   OTP Banka

V prípade otázok nás kontaktujte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. resp. telefonicky  0903 150 433 - Gabika Lacková predsedníčka združenia Petra Bošnáka.

Ak na to nemáte čas, radi s vyplnením vyhlásenia pomôžeme, od vás k tomu potrebujeme len potvrdenie od zamestnávateľa. Potvrdenia na to, že môžete darovať 3% vám vieme dať za OZ ŠTM, alebo aj za OZ PB.

OZ Šaľa – Tvoje mesto, nie je zaregistrované na 2%, resp. 3% dane, preto Vás prosíme, aby ste 2%, resp. 3% z daní poslali na OZ Petra Bošňáka pre OZ Šaľa – Tvoje mesto.
Venujte nám vaše % z daní a podporte naše OZká v ďalšej činnosti. Napíšte nám, na ktorú oblasť by ste boli radi aby boli financie použité – sociálna oblasť, kultúra, šport, školstvo, životné prostredie, bezpečnosť, doprava, ...

Môžete napísať aj kam presne si predstavujete aby boli použité vaše financie. Napr. priamo na pomoc Vami vybratému občanovi, pre športový tím, na namontovanie basketbalového koša, na lavičku, na určité podujatie, na kúpu fotopasce, kúpu stromu na určité miesto.... Môžete si vybrať až po väčšie akcie ako je oprava chodníka, ale to Vás musí byť viac, ktorí sa dohodnete, že tento chodník treba opraviť a viacerí pošlete 2%, resp. 3% z dane.

Ako je možné darovať 3% z dane? http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mozu-dobrovolnici-poukazat-3-z-dane/

V prípade otázok nás kontaktujte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Róbert Andráši

Naposledy zmenenéstreda, 18 február 2015 14:28

Ďaľšie informácie

  • Adresa, GPS pozicia: Šaľa, Slovensko
Start from: Get directions Show Street View
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore

Facebook Login