Menu
RSS

PROJEKT - KOMPRAX

PROJEKT - KOMPRAX

MOŽNOSŤ PRE MLÁDEŽ A PRACOVNÍKOV S MLÁDEŽOU ZÍSKAŤ 200 EUR NA PROJEKT.
 
Začiatkom septembra zorganizovalo OZ Meetpoint Šaľa pracovné raňajky. Na týchto raňajkách bol predstavený projekt KOMPRAX - kompetencie pre prax.

Tento projekt je pre mládež nad 15 rokov, resp. pre ľudí, ktorí s mládežou pracujú, či už v rámci práce alebo dobrovoľne v rámci voľného času. Ide o vzdelávanie v rámci ktorého každý účastník dostane 200 EUR na realizáciu projektu, ktorý predstaví. Ide o tri víkendové školenia. Medzi druhým a tretím víkendovým školením budete robiť svoj malý projekt, na ktorý dostanete príspevok do 200€.

Plagáty o tomto projekte aj s telefonickým kontaktom na prideleného referenta sme zaniesli do Spojenej školy a do Gymnázia. Foto plagátu aj s kontaktom na zodpovednú osobu pre Šaľu nájdete pod článkom. Využite túto možnosť, aby ste získali 200 EUR na podporu projektu, ktorý chcete zrealizovať. Do tohoto projektu sa prihlásili aj členovia OZ ŠTM, takže ak chcete vedieť o priebehu projektu viac alebo poradiť, napíšte nám na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Róbert Andráši

Ďaľšie informácie

  • Hodnota projektu:
  • Miesto dodania, adresa, GPS: Šaľa, Slovensko
Pre písanie komentárov sa prihláste
návrat hore

Facebook Login